Zakończenie roku szkolnego

26.06.2026

Dziś uczniowie zabrzańskich szkół odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wyczekiwane wakacje.....

Dziś uczniowie zabrzańskich szkół odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wyczekiwane wakacje. My z kamerą odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 15 im. Ks. Jana Dzierżona, gdzie uczniowie miniony rok szkolny pożegnali uroczystą akademią.

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.