26.06.2026
Dziś uczniowie zabrzańskich szkół odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wyczekiwane wakacje. My z kamerą odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 15 im. Ks. Jana Dzierżona, gdzie uczniowie miniony rok szkolny pożegnali uroczystą akademią.
Używamy cookies