24.06.2026
1.
20 lat minęło od utworzenia Górnośląskiego Oddziału Rejonowego w Zabrzu Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych. Jubileusz był podwójny – bo Polskie Towarzystwo Laryngektomowanych obchodziło 35 lat działalności. Podczas uroczystego świętowania jubileuszu podsumowano dotychczasowe działania, wręczone zostały także statuetki w podziękowaniu za współpracę.
2.
Zabrze stało się areną sportowych emocji podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Młodzieży, zorganizowanego w ramach Programu „Młodzież w Centrum”. Sportowa rywalizacja, integracja oraz wspólne promowanie wartości takich jak współpraca, szacunek i fair play sprawiły, że wydarzenie stało się nie tylko świętem siatkówki, ale także okazją do budowania nowych relacji i zdobywania cennych doświadczeń.
Używamy cookies