Fair play zwycięża

24.06.2026

Zabrze stało się areną sportowych emocji podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Młodzieży....

Zabrze stało się areną sportowych emocji podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Młodzieży, zorganizowanego w ramach Programu „Młodzież w Centrum”. Sportowa rywalizacja, integracja oraz wspólne promowanie wartości takich jak współpraca, szacunek i fair play sprawiły, że wydarzenie stało się nie tylko świętem siatkówki, ale także okazją do budowania nowych relacji i zdobywania cennych doświadczeń.

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.