24.06.2026
Zabrze stało się areną sportowych emocji podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Młodzieży, zorganizowanego w ramach Programu „Młodzież w Centrum”. Sportowa rywalizacja, integracja oraz wspólne promowanie wartości takich jak współpraca, szacunek i fair play sprawiły, że wydarzenie stało się nie tylko świętem siatkówki, ale także okazją do budowania nowych relacji i zdobywania cennych doświadczeń.
Używamy cookies